Luxusné nové byty Praha 2


Novostavba Praha 2 je unikátnym projektom, ktorý vyrastá v atraktívnej lokalite Prahy 2. Plánované dokončenie projektu je stanovené na December roku 2013, už teraz možno však rezervovať nové byty Praha 2 pripravené k budúcemu nasťahovanie. Ponúkané byty Vinohrady sú zvlášť vhodné pre milovníkov secesného štýlu a nadštandardného vybavenia. V moderne zrekonštruovanej rezidencii sa okrem bytov nachádzajú aj voľné kancelárske priestory, ktoré môžu do budúcna slúžiť ako klasické kancelárie alebo pobočky najrôznejších podnikateľských subjektov.

Zadávate do svojho vyhľadávača slovné spojenia typu predaj bytu, predám byt v Prahe, predaj bytov Praha 2 alebo iné podobné frázy? Bytov na predaj je v našom hlavnom meste naozaj veľká kopa, ak však hľadáte niečo vskutku unikátneho a netradičného, zamerajte sa na novostavbu v Prahe 2. Nielen, že vás na prvý pohľad upúta dokonalý secesnej vzhľad budovy s historickými prvkami, tiež jednotlivé presvetlené byty vo vás vyvolajú dojem rodinnej pohody.
 
Ak už bolo vyššie spomenuté, dokončenie projektu je naplánované na november roku 2013. Tieto byty na predaj Praha 2 však môžete rezervovať už teraz. V okolí projektu je všetka občianska vybavenosť aj skvelá dopravná dostupnosť. Na najbližšej stanici metra sa dostanete za obyčajnú jednu minútu chôdze. V bezprostrednej blízkosti projektu sa nachádzajú vyhlásené Riegerovo sady, v ktorých si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily. Projekt sa nachádza v atraktívnej lokalite Prahy 2, na ulici Vinohradská 33/89. Lokalita je obzvlášť zaujímavá pre svoje jedinečné historické korene a secesný vzhľad budov. Lokalita nesie svoje označenie už od čias Karla IV., na ktorého popud tu boli zakladané kráľovské vinohradmi.
 
Vinice však postupom času začali strácať na svojej prvotnú funkciu a pomaly, ale isto zanikali. Namiesto nich tu začali vyrastať malé vilky, letné sídla a usadlosti. Po páde komunistického režimu sa však lokalita dostala opäť na výslnie. Jednotlivé – poväčšinou chátrajúce domy boli opravené a vrátené späť svojim pôvodným majiteľom.
 
Vinohrady teraz patrí k najobľúbenejším pražským lokalitám vôbec. A to nielen pre svoj historický nádych, ale predovšetkým pre jedinečná panorámy a všetku občiansku vybavenosť na dosah ruky. V okolí novostavby sa nachádza základné aj materské školy, knižnice, reštauračné zariadenia, zázemie pre športovcov, relaxačné a oddychové zóny, nákupné strediská aj zdravotnícke zariadenia a lekárne.