Test realitných portálov zameraných na prenájom bytov Pardubice


Kúpili ste si dom či byt v Pardubiciach? Chcete ho prenajať? Hľadáte prenájom bytu Pardubice? Neviete, kam sa obrátiť? Nebojte sa. Pripravili sme pre vás test najlepšie hodnotených realitných portálov so zameraním na prenájom bytov Pardubice, kde môžete ako inzerovať tak hľadať tie najlepšie nehnuteľnosti. Zamerali sme sa hlavne na efektívnosť inzercie a jednoduchosť vkladanie nových inzerátov.

1. Portál BytyPardubice.eu
Portál BytyPardubice.eu sa v našom teste umiestnil na 1. pozíciu, na 1. mieste na webe seznam.cz a na 3. mieste na google.cz pri vyhľadaní kľúčového slova “pronájem Pardubice”. Vkladanie inzerátov je tu bezplatné a podporuje aj bezplatné vloženie inzerátu na hlavnú stránku a topovanie v niektorých kategóriách. Inzertný formulár je veľmi intuitívne a prehľadný a zo všetkých testovaných webov rozhodne najrýchlejší.

2. Portál Byty.HyperInzerce.cz
Portál Byty.HyperInzerce.cz obsadil pekné 5. miesto na google.cz a solídne 39. miesto na seznam.cz na kľúčové slovo “prenájom bytov Pardubice”. Vkladanie inzerátov je tu bezplatné a umožňuje aj vkladanie videoprezentácií. Publikovací formulár je však trochu zložitejšia a obsahuje aj niektoré platené služby. Portál umožňuje topovanie a má slušný výber bytov.

3. Portál SReality.cz
Portál SReality.cz obsadil 1. miesto na seznam.cz a slušné 45. miesto na google.cz. Jedná sa o veľmi sympatický platený portál s cenou 60 Sk za jeden inzerát na deň a topováním za 150 Sk. SReality.cz je veľmi dobrou voľbou pre každého, kto hľadá prenájom bytu Pardubice, inzerovanie je však trochu zložitejšia.

4. Portál Pardubická-reality.cz
Portál Pardubickom-reality.cz obsadil 36. pozíciu na seznam.cz a 42. miesto na google.cz. Inzerovanie je tu k dispozícii zdarma bez možnosti topovanie. Vkladacie formulár je trochu náročnejšie a výber bytov skôr obmedzený.

5. Portál Reality.cz
Portál Reality.cz obsadil pekné 47. miesto na seznam.cz a 43. miesto na google.cz. Jedná sa o veľmi obľúbený platený portál s veľmi peknou vizuálnou stránkou a širokou ponukou funkcií. Cena za inzerciu sa pohybuje od 80 halierov za inzerát. Inzerovanie je trochu zložitejšie, za to ale máte k dispozícii topovanie a slušný výber nehnuteľností.